Втулка гідроциліндра шарнірного з'єднання рукояті / закривання ковша CAT M313D M315D M318C
2 143 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000614
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 70X85X85
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315, 315B, 315C, 317, M313C, M313D, M318, M318C, M318D, M322D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 70,2 mm, зовнішній діаметр 85,2 мм і довжина 85 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 85 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,23 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 315B |
| CATERPILLAR | 315C |
| CATERPILLAR | 317 |
| CATERPILLAR | 317B |
| CATERPILLAR | M313C |
| CATERPILLAR | M313D |
| CATERPILLAR | M318 |
| CATERPILLAR | M318C |
| CATERPILLAR | M318D |
| CATERPILLAR | M322D |
| CATERPILLAR | 315 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1057366 | GL1057366 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра шарнірного з'єднання рукояті / закривання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1057366, GL1057366 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA ŁAMANIA RAMIENIA / ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT M313D M315D M318C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1057366 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 315B, CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 317, CATERPILLAR 317B, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M313D, CATERPILLAR M318, CATERPILLAR M318C, CATERPILLAR M318D, CATERPILLAR M322D, CATERPILLAR 315 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 315B, CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 317, CATERPILLAR 317B, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M313D, CATERPILLAR M318, CATERPILLAR M318C, CATERPILLAR M318D, CATERPILLAR M322D, CATERPILLAR 315 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1057366, GL1057366 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 85 мм, зовнішній діаметр: 70,23 мм, внутрішній діаметр: 85,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра шарнірного з'єднання ручки/закривання ковша |
- Ціна: 2 143 ₴



