Втулка 6D0217
2 086 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000619
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для тракторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 517, 527, 769, D4H, D4HTSK, D5H, D5HTSK. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 75,565 mm, зовнішній діаметр 88,913 мм також довжина 81 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 81 mm |
| зовнішній діаметр: | 75,565 mm |
| внутрішній діаметр: | 88,913 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 769 |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 6D0217 | GL6D0217 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6D0217, GL6D0217 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA 6D0217 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6D0217 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 769, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 769, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6D0217, GL6D0217 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 81 мм, зовнішній діаметр: 75,565 мм, внутрішній діаметр: 88,913 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 086 ₴



