Втулка з'єднання / вильоту стріли / гідроциліндра ковша CAT 313D 318D 319D
2 471 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000630
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X80
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 311D, 312D, 312D, 312D2, 312E, 313D, 313D2, 314D, 315C, 315D, 316E, 318C, 318D, 318D2, 318E, 319C, 319D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 80 mm, зовнішній діаметр 95 мм також довжина 80 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,2 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 312D |
| CATERPILLAR | 312D2 |
| CATERPILLAR | 312E |
| CATERPILLAR | 313D |
| CATERPILLAR | 313D2 |
| CATERPILLAR | 314D |
| CATERPILLAR | 314E |
| CATERPILLAR | 315C |
| CATERPILLAR | 315D |
| CATERPILLAR | 316E |
| CATERPILLAR | 318C |
| CATERPILLAR | 318D |
| CATERPILLAR | 318D2 |
| CATERPILLAR | 318E |
| CATERPILLAR | 319C |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 320D2 |
| CATERPILLAR | 320E |
| CATERPILLAR | 321C |
| CATERPILLAR | 321D |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 323D |
| CATERPILLAR | 323D2 |
| CATERPILLAR | 323E |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 330B |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 336D2 |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 345B2 |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | M325D |
| CATERPILLAR | 311D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1289884 | 1807756 | 2402913 | 2736814 |
| 3575710 | 3602325 | 3963818 | 4893023 |
| GL2402913 | SZ95SW80H80# |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 875845 | 960854 | 2448504 | 1661494 |
| 875805 | 2343931 | 0860523 | 1661495 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання / вильоту стріли / гідроциліндра ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1289884, 1807756, 2402913, 2736814, 3575710, 3602325, 3963818, 4893023, GL2402913, SZ95SW80H80 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA / WYSIĘGU / SIŁOWNIKA ŁYŻKI CAT 313D 318D 319D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2402913 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1289884, 1807756, 2402913, 2736814, 3575710, 3602325, 3963818, 4893023, GL2402913, SZ95SW80H80 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 80,2 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача/вильоту стріли/гідросциліндра ковша |
- Ціна: 2 471 ₴



