Втулка екскаватора CAT 318B, 320, 322
2 433 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000631
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X80
нашa високої якості Втулка це ідеальне рішення для ваших екскаваторів Caterpillar, включаючи моделі 318B, 320, 320B, 320C, 320D, 322, 322B. нашa Втулка została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o zapewnieniu niezawodności і optymalnej wydajności Twoich машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 80,25 mm, зовнішній діаметр 95,18 мм також довжина 80 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,25 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 318B |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320BL |
| CATERPILLAR | 320BN |
| CATERPILLAR | 320BS |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322L |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 1483217 | 7X4803 | 875805 | 960854 |
| 7Y2357 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1289884 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA CAT 318B, 320, 322 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1289884 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 318B, CATERPILLAR 320B, CATERPILLAR 320BL, CATERPILLAR 320BN, CATERPILLAR 320BS, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322L, |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 318B, CATERPILLAR 320B, CATERPILLAR 320BL, CATERPILLAR 320BN, CATERPILLAR 320BS, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322L, |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1289884 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 80,25 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 2 433 ₴



