Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 322C 325C 330C
2 161 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000636
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X100
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 322C, 325C, 330C, 385B, 385C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 80,25 mm, зовнішній діаметр 95,18 мм і довжина 100 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 100 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,25 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3126 |
| CATERPILLAR | 3126B |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 322CL |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330CL |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | C9 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2037322 | GL2037322 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 2037322, GL2037322 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 322C 325C 330C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2037322 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3126, CATERPILLAR 3126B, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR C9 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 3126, CATERPILLAR 3126B, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR C9 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2037322, GL2037322 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 100 мм, зовнішній діаметр: 80,25 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 2 161 ₴



