Втулка CATERPILLAR 320, 322, 324D, 325, 329D, 330D, 345
3 742 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000638
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X105
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 320B, 320C, 320D, 320D2, 320E, 322B, 322C, 324D, 325C, 325D, 329D, 330C, 330D, 345B, 345C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 80,2 мм, зовнішній діаметр 95,18 мм також довжина 105 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 105 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,2 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 320D2 |
| CATERPILLAR | 320E |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 345B2 |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 385C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2402915 | GL2402915 |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 2448504 | 960854 | 1269461 | 931434 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2402915, GL2402915 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 320, 322, 324D, 325, 329D, 330D, 345 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2402915 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2402915, GL2402915 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 105 мм, зовнішній діаметр: 80,2 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 3 742 ₴



