Втулка CATERPILLAR D7, D8
2 366 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000642
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 89X114X40
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Бульдозері гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі D7E, D7H, D7R, D8N, D8R, D8T.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 50.18 mm, зовнішній діаметр 114,38 мм також довжина 40 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,38 mm |
| внутрішній діаметр: | 114,38 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7H |
| CATERPILLAR | D7R |
| CATERPILLAR | D7R2 |
| CATERPILLAR | D8N |
| CATERPILLAR | D8R |
| CATERPILLAR | D8R2 |
| CATERPILLAR | D8T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7T3746 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR D7, D8 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7T3746 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D7R, CATERPILLAR D7R2, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D8R, CATERPILLAR D8R2, CATERPILLAR D8T |
| Призначення | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D7R, CATERPILLAR D7R2, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D8R, CATERPILLAR D8R2, CATERPILLAR D8T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7T3746 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 89,38 мм, внутрішній діаметр: 114,38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 366 ₴



