Ковзна втулка підвіски каретки CAT D5R D6M D6N
3 107 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000643
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 88X101X54
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії D5H, D5R, D6M, D6N. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 88 mm, зовнішній діаметр 101,5 мм також довжина 54 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 53,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 88,988 mm |
| внутрішній діаметр: | 101,638 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D5R |
| CATERPILLAR | D6M |
| CATERPILLAR | D6N |
| CATERPILLAR | D5H |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2213202 | GL2213202 | SZ101SW90H54# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Ковзну Втулку підвіски каретки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 2213202, GL2213202, SZ101SW90H54 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŚLIZGOWA ZAWIESZENIA WÓZKA CAT D5R D6M D6N |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2213202 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D5R, CATERPILLAR D6M, CATERPILLAR D6N, CATERPILLAR D5H |
| Призначення | CATERPILLAR D5R, CATERPILLAR D6M, CATERPILLAR D6N, CATERPILLAR D5H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2213202, GL2213202, SZ101SW90H54 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 53,85 мм, зовнішній діаметр: 88,988 мм, внутрішній діаметр: 101,638 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Ковзаюча Втулка підвіски каретки |
- Ціна: 3 107 ₴



