Втулка CATERPILLAR 16, 24, 517, 561M, 631, 637, 943, 953, 963, D3B, D4, D5
1 689 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000644
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 101X88X63
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 16G, 16H, 16M, 24H, 24M, 517, 561M, 631B, 631D, 631E, 631G, 637, 637B, 637D, 637E, 637G, 943, 953, 963, 963B , 963C, D3B , D4H, D4HTSK, D5M, D5N. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 101,6 mm, зовнішній діаметр 88,9 мм також довжина 63,5 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 63,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 88,9 mm |
| внутрішній діаметр: | 101,6 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 16G |
| CATERPILLAR | 16H |
| CATERPILLAR | 16M |
| CATERPILLAR | 24H |
| CATERPILLAR | 24M |
| CATERPILLAR | 517 |
| CATERPILLAR | 561M |
| CATERPILLAR | 631B |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 631D |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 637 |
| CATERPILLAR | 637B |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 653 |
| CATERPILLAR | 943 |
| CATERPILLAR | 963 |
| CATERPILLAR | 963B |
| CATERPILLAR | 963C |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D4H2 |
| CATERPILLAR | D4H3 |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7J2604 | GL7J2604 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 7J2604, GL7J2604 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 16, 24, 517, 561M, 631, 637, 943, 953, 963, D3B, D4, D5 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J2604 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J2604, GL7J2604 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 63,5 мм, зовнішній діаметр: 88,9 мм, внутрішній діаметр: 101,6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 689 ₴



