Втулка гідроциліндра нахилу CAT 928H 930G 980M 986H
1 726 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000647
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 89X104X94
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 928HZ, 930G, 980C, 980F, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M, 986H, R1300, R1300G. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 89,185 mm, зовнішній діаметр 104,869 мм і довжина 94 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 94 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,185 mm |
| внутрішній діаметр: | 104,869 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 930G |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980F2 |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980M |
| CATERPILLAR | 982M |
| CATERPILLAR | 986H |
| CATERPILLAR | R1300 |
| CATERPILLAR | R1300G |
| CATERPILLAR | R1300G2 |
| CATERPILLAR | 928H |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1V8242 | GL1V8242 | SZ105SW90H94# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра нахилу по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1V8242, GL1V8242, SZ105SW90H94 |
| Виробник | CAT |
| Марка | CAT |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA PRZECHYŁU CAT 928H 930G 980M 986H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1V8242 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1V8242, GL1V8242, SZ105SW90H94 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 94 мм, зовнішній діаметр: 89,185 мм, внутрішній діаметр: 104,869 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра нахилу |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 726 ₴



