Втулка з'єднання рукояті (важеля) CAT 320D 320E 321D
2 372 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000651
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 90X106X90
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315D, 318D, 318D2, 319D, 320C, 320D, 320D2, 320D2L , 320E, 321D, 322C, 323D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 90 mm, зовнішній діаметр 106 мм також довжина 90 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,16 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,115 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 323D |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 315D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2444277 | GL2444277 |
| Комплектуючі | ||
|---|---|---|
| 1661495 | 2602492 | 2641702 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання рукояті (важеля) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2444277, GL2444277 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA RAMION CAT 320D 320E 321D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2444277 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 323D, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 315D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 323D, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 315D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2444277, GL2444277 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 90,16 мм, внутрішній діаметр: 106,115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача колодки (чага) |
- Ціна: 2 372 ₴



