Втулка копаючої рукояті / з'єднання ковша CAT 315D 320B 320C
1 289 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000653
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 90X106X90
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 1190T, 1290T, 2391, 2491, 315, 315D, 317, 320, 320B, 320C, 320N, 322, 325, 330, 345B, 350, 374D, 374F, 522, 522B, 532, 552. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 90,27 mm, зовнішній діаметр 106,2 мм також довжина 90 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,27 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 315 |
| CATERPILLAR | 315D |
| CATERPILLAR | 317 |
| CATERPILLAR | 320 |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 322 |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 345B2 |
| CATERPILLAR | 350 |
| CATERPILLAR | 374D |
| CATERPILLAR | 374F |
| CATERPILLAR | 522 |
| CATERPILLAR | 522B |
| CATERPILLAR | 532 |
| CATERPILLAR | 552 |
| CATERPILLAR | M312 |
| CATERPILLAR | M313C |
| CATERPILLAR | M313D |
| CATERPILLAR | M315 |
| CATERPILLAR | M315C |
| CATERPILLAR | M315D |
| CATERPILLAR | M315D2 |
| CATERPILLAR | M316C |
| CATERPILLAR | M316D |
| CATERPILLAR | M317D2 |
| CATERPILLAR | TK732 |
| CATERPILLAR | TK752 |
| CATERPILLAR | 1190 |
| CATERPILLAR | 320L |
| CATERPILLAR | 320N |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 44090030 | 7Y2396 | GL7Y2396 | SZ105SW90H90# |
| Комплектуючі | ||
|---|---|---|
| 7X4803 | 2502402 | 2502398 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку копаючої рукояті / з'єднання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 44090030, 7Y2396, GL7Y2396, SZ105SW90H90 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMIENIA KOPIĄCEGO / ŁĄCZNIKA ŁYŻKI CAT 315D 320B 320C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y2396 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 44090030, 7Y2396, GL7Y2396, SZ105SW90H90 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 90,27 мм, внутрішній діаметр: 106,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка колодки, що копає,/з'єднання ковша |
- Ціна: 1 289 ₴



