Втулка екскаватора-навантажувача CAT 416, 426, 428, 436B
1 564 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000669
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 35X149X139
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416, 416B, 426, 426B, 428, 428B, 436B. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 139,797 mm, зовнішній діаметр 149,484 мм і довжиною 35 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 35 mm |
| зовнішній діаметр: | 139,797 mm |
| внутрішній діаметр: | 149,484 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 438 |
| CATERPILLAR | 438B |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 9R4045 | GL9R4045 | SZ150SW140H35# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора-навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R4045, GL9R4045, SZ150SW140H35 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOMARKOWO-ŁADOWARKOWA CAT 416, 426, 428, 436B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R4045 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 438B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 438B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R4045, GL9R4045, SZ150SW140H35 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 35 мм, зовнішній діаметр: 139,797 мм, внутрішній діаметр: 149,484 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора-навантажувача |
- Ціна: 1 564 ₴



