Втулка з'єднання Стріла - Шток (рукоять) CAT 315D 320C 320D 320E
1 814 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000680
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 90X106X90
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315D, 316E, 318D, 318D2, 318E, 319D, 320C, 320D, 320D2, 320E, 321D, 323D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 90 mm, зовнішній діаметр 106 мм також довжина 90 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,25 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 321D |
| CATERPILLAR | 323D |
| CATERPILLAR | 324C |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 328D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | M318D |
| CATERPILLAR | M322D |
| CATERPILLAR | 315D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1289863 | 1289864 | 1289882 | 1289886 |
| 1372817 | 2227990 | 2285615 | 3963815 |
| 4I0862 | 7Y2396 | 7Y2397 | 7Y3553 |
| GL2285615 |
| Комплектуючі | ||
|---|---|---|
| 1661495 | 2343931 | 2343930 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання Стріла - Шток (рукоять) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1289863, 1289864, 1289882, 1289886, 1372817, 2227990, 2285615, 3963815, 4I0862, 7Y2396, 7Y2397, 7Y3553, GL2285615 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA BOOM - STICK CAT 315D 320C 320D 320E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2285615 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1289863, 1289864, 1289882, 1289886, 1372817, 2227990, 2285615, 3963815, 4I0862, 7Y2396, 7Y2397, 7Y3553, GL2285615 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 90,25 мм, внутрішній діаметр: 106,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача Стріла — Шток (ручка) |
- Ціна: 1 814 ₴



