Втулка CATERPILLAR D5R, D6
1 771 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000682
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 114X120X11
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихбульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії D5R, D6M, D6N. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 114,57 mm, зовнішній діаметр 120,93 мм також довжина 11,5 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 11,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 114,57 mm |
| внутрішній діаметр: | 120,93 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3126B |
| CATERPILLAR | C66 |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5R |
| CATERPILLAR | D6M |
| CATERPILLAR | D6N |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1090959 | GL1090959 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1090959, GL1090959 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR D5R, D6 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1090959 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3126B, CATERPILLAR C66, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5R, CATERPILLAR D6M, CATERPILLAR D6N |
| Призначення | CATERPILLAR 3126B, CATERPILLAR C66, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5R, CATERPILLAR D6M, CATERPILLAR D6N |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1090959, GL1090959 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 11,5 мм, зовнішній діаметр: 114,57 мм, внутрішній діаметр: 120,93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 771 ₴



