Втулка з'єднання / гідроциліндра ковша CAT 318C 320C 330C
1 425 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000685
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 80X95X70
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 318C, 320B, 320C, 321B, 321C, 322C, 325B, 325C, 330B, 330C, 345B, M320, TK1051. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 80 mm, зовнішній діаметр 95 мм і довжина 70 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,25 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 321C |
| CATERPILLAR | 322BL |
| CATERPILLAR | 322BLN |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | TK1051 |
| CATERPILLAR | 318C |
| CATERPILLAR | 318B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1433841 | 2402912 | GL1433841 | SZ95SW80H70# |
| Комплектуючі | ||
|---|---|---|
| 875805 | 960854 | 2448504 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання / гідроциліндра ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1433841, 2402912, GL1433841, SZ95SW80H70 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA / SIŁOWNIKA ŁYŻKI CAT 318C 320C 330C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1433841 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 321C, CATERPILLAR 322BL, CATERPILLAR 322BLN, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR TK1051, CATERPILLAR 318C, CATERPILLAR 318B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 321C, CATERPILLAR 322BL, CATERPILLAR 322BLN, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR TK1051, CATERPILLAR 318C, CATERPILLAR 318B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1433841, 2402912, GL1433841, SZ95SW80H70 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 80,25 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача/гідросциліндра ковша |
- Ціна: 1 425 ₴



