Втулка рукояті штоку (стріли) CAT 320C 325C 330D
1 303 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000687
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 70X85X70
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315C, 318C, 320B, 320C, 321B, 321C, 322C, 325C, 330D, 345B, 365B, 385B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 70 mm, зовнішній діаметр 85 мм і довжина 70 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,23 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 315CL |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 322CL |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 315C |
| CATERPILLAR | 318C |
| CATERPILLAR | 320C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1433834 | 1633749 | 2588502 | GL1633749 |
| SZ85SW70H70# |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 1483217 | 1661495 | 1269461 | 931434 |
| 875806 | 1505849 | 4I4811 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку рукояті штоку (стріли) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1433834, 1633749, 2588502, GL1633749, SZ85SW70H70 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMIENIA STICK CAT 320C 325C 330D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1633749 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 315CL, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 345B, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 318C, CATERPILLAR 320C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 315CL, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 345B, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 318C, CATERPILLAR 320C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1433834, 1633749, 2588502, GL1633749, SZ85SW70H70 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 70,23 мм, внутрішній діаметр: 85,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка колодки штока (стріли) |
- Ціна: 1 303 ₴



