Втулка з'єднання Стріла - Рукоять CAT 311C 312C 314C
1 890 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000689
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X80
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 311C, 312C, 314C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 80 mm, зовнішній діаметр 95 мм також довжина 80 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,12 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,112 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 312C |
| CATERPILLAR | 314C |
| CATERPILLAR | 311C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1680062 | 1950103 | GL1950103 | SZ95SW80H80# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання Стріла - Рукоять по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1680062, 1950103, GL1950103, SZ95SW80H80 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA WYSIĘGU BOOM-STICK CAT 311C 312C 314C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1950103 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR 314C, CATERPILLAR 311C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR 314C, CATERPILLAR 311C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1680062, 1950103, GL1950103, SZ95SW80H80 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 80,12 мм, внутрішній діаметр: 95,112 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача Стріла - Ручка |
- Ціна: 1 890 ₴



