Втулка CAT 517, 518C, 613, 920, 930, 936, 950, 955H, 966C, D250D, D4, G936
545 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000690
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 94X90X27
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність тракторів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 517, 518C, 613, 613B, 613C, 920, 930, 936, 936F, 950, 955H, 966C, D250D, D4H, D4HTSK, G936. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 94 mm, зовнішній діаметр 90 мм і довжиною 27 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 27 mm |
| зовнішній діаметр: | 94 mm |
| внутрішній діаметр: | 90 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 936 |
| CATERPILLAR | 944 |
| CATERPILLAR | 944A |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1T0576 | GL1T0576 | SZ94SW90H27# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1T0576, GL1T0576, SZ94SW90H27 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CAT 517, 518C, 613, 920, 930, 936, 950, 955H, 966C, D250D, D4, G936 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1T0576 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 944A, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C |
| Призначення | CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 944A, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1T0576, GL1T0576, SZ94SW90H27 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 27 мм, зовнішній діаметр: 94 мм, внутрішній діаметр: 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 545 ₴



