Втулка копаючої рукояті CAT 430E 434E 444E
859 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000696
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 70X83X38
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 430E, 430F, 434E, 442E, 444E. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 70 mm, зовнішній діаметр 83 мм і довжиною 38 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,329 mm |
| внутрішній діаметр: | 83,135 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 430F |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку копаючої рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип запчастини | Втулка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMIENIA KOPIĄCEGO CAT 430E 434E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2136719 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 2136719 |
| Мoдель | CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2136719 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38 мм, зовнішній діаметр: 70,329 мм, внутрішній діаметр: 83,135 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини/вузла | Втулка колодки, що копає |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 859 ₴



