Втулка CATERPILLAR 307, 308
1 531 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000698
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 55X65X40
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 307C, 307D, 307E, 308C, 308D, 308E, 308E2. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 55,2 mm, зовнішній діаметр 65,15 мм також довжина 40 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 55,2 mm |
| внутрішній діаметр: | 65,15 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 307C |
| CATERPILLAR | 307D |
| CATERPILLAR | 307E |
| CATERPILLAR | 308C |
| CATERPILLAR | 308D |
| CATERPILLAR | 308E |
| CATERPILLAR | 308E2 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2185197 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 307, 308 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2185197 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 307C, CATERPILLAR 307D, CATERPILLAR 307E, CATERPILLAR 308C, CATERPILLAR 308D, CATERPILLAR 308E, CATERPILLAR 308E2 |
| Призначення | CATERPILLAR 307C, CATERPILLAR 307D, CATERPILLAR 307E, CATERPILLAR 308C, CATERPILLAR 308D, CATERPILLAR 308E, CATERPILLAR 308E2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2185197 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 55,2 мм, внутрішній діаметр: 65,15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 531 ₴



