Втулка з'єднання Стріла - Шток (рукоять) CAT 315C 320C 325D 329D
2 360 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000700
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 90X106X90
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315C, 318C, 319C, 320B, 320C, 321C, 322B, 322C, 324D, 325D, 329D, S305, VHS-50. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 90,17 mm, зовнішній діаметр 106,136 мм також довжина 90 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,17 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,136 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 315C |
| CATERPILLAR | 315D |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320 |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320S |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1633744 | 2276789 | 2444277 | 3575709 |
| GL1633744 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання Стріла - Шток (рукоять) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1633744, 2276789, 2444277, 3575709, GL1633744 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA BOOM - STICK CAT 315C 320C 325D 329D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2276789 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 315D, CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320B, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320S, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 315C, CATERPILLAR 315D, CATERPILLAR 319D, CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320B, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320S, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1633744, 2276789, 2444277, 3575709, GL1633744 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 90,17 мм, внутрішній діаметр: 106,136 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача Стріла — Шток (ручка) |
- Ціна: 2 360 ₴



