Втулка поворотна каретки CAT 424D 428D 432D
425 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000706
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для екскаваторів-навантажувачів - 38X64X50
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416D, 420D, 424B, 424D, 426C, 428D, 430D, 432D, 436C, 438D, 442D. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 50,151 mm, зовнішній діаметр 64,093 мм і довжиною 38 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,151 mm |
| внутрішній діаметр: | 64,093 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 424B |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 416D |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2368183 | GL2368183 | SZ65SW50H38# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку поворотна каретки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2368183, GL2368183, SZ65SW50H38 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA OBROTU KONIKA CAT 424D 428D 432D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2368183 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424B, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424B, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2368183, GL2368183, SZ65SW50H38 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38 мм, зовнішній діаметр: 50,151 мм, внутрішній діаметр: 64,093 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка поворотна каретки |
- Ціна: 425 ₴



