Втулка нижня каретка - стріла CAT 428C 428D 432D
743 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000707
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X73X60
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416C, 416D, 420D, 424B, 424D, 428C, 428D, 432D, 438D, 442D. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 60 mm, зовнішній діаметр 73 мм також довжина 50 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 73 mm |
| внутрішній діаметр: | 60 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 416B |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2372252 | GL2372252 | SZ73SW60H50# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку нижню каретка - стріла по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2372252, GL2372252, SZ73SW60H50 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA DOLNA KONIK - BOOM CAT 428C 428D 432D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2372252 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2372252, GL2372252, SZ73SW60H50 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 73 мм, внутрішній діаметр: 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка нижня каретка — стріла |
- Ціна: 743 ₴



