Втулка рукояті штоку (стріли) CAT 316E 318E 324E 325D
2 219 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000709
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 70X85X80
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 314D, 314E, 315D, 316E, 318D, 318D2, 318E, 324D, 324E, 325D, 326D, 328D, 329D, 329E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 70 mm, зовнішній діаметр становить 85 mm, і довжина 80 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,17 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 324D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 2417231 | 4755935 | GL2417231 | SZ85SW70H80# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку рукояті штоку (стріли) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2417231, 4755935, GL2417231, SZ85SW70H80 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMIENIA STICK CAT 316E 318E 324E 325D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2417231 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 324D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 324D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2417231, 4755935, GL2417231, SZ85SW70H80 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 70,17 мм, внутрішній діаметр: 85,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка колодки штока (стріли) |
- Ціна: 2 219 ₴



