Втулка приводу підйому / складання висуву стріли CAT 324D 330D 336D 336E
4 295 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000710
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 90X106X130
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 322B, 322C, 324D, 325B, 325C, 325D, 330C, 330D, 336D, 336D2, 336E, 340D , 385C. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 90 mm, зовнішній діаметр 106 мм також довжина 130 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 130 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,16 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,115 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 330DL |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 336D2 |
| CATERPILLAR | 336E |
| CATERPILLAR | 340D |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | 322B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1928314 | 2366275 | 2417342 | 3439342 |
| GL2417342 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку приводу підйому / складання висуву стріли по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1928314, 2366275, 2417342, 3439342, GL2417342 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA PODNOSZENIA / ŁAMANIA WYSIĘGU CAT 324D 330D 336D 336E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2417342 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 330DL, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 336D2, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 340D, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 322B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 330DL, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 336D2, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 340D, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 322B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1928314, 2366275, 2417342, 3439342, GL2417342 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 130 мм, зовнішній діаметр: 90,16 мм, внутрішній діаметр: 106,115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка приводу підіймання/зчовування висування стріли |
- Ціна: 4 295 ₴



