Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 320C 320D 320E
1 638 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000711
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X95X75
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 315D, 316E, 318D, 318D2, 318E, 319D, 320C, 320D, 320D2, 320E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 80 mm, зовнішній діаметр 95 мм також довжина 75 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 75 mm |
| зовнішній діаметр: | 80,2 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,18 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 316D |
| CATERPILLAR | 316E |
| CATERPILLAR | 318D |
| CATERPILLAR | 318D2 |
| CATERPILLAR | 318E |
| CATERPILLAR | 319D |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 320D2 |
| CATERPILLAR | 320E |
| CATERPILLAR | 321D |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 323D |
| CATERPILLAR | 323D2 |
| CATERPILLAR | 323E |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 324E |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 326D |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | M325D |
| CATERPILLAR | 315D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2444360 | GL2444360 |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| 1661494 | 2543053 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 320C 320D 320E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2444360 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 2444360, GL2444360 |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2444360, GL2444360 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 75 мм, зовнішній діаметр: 80,2 мм, внутрішній діаметр: 95,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 638 ₴



