Втулка CATERPILLAR 416, 420D, 424D, 428, 430D, 438
860 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000712
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихМашини Caterpillar, включаючи серійні моделі 416C, 416D, 420D, 424D, 428C, 428D, 430D, 432D, 438C, 438D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 55,133 мм, зовнішній діаметр 74,087 мм і довжина 22 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 22 mm |
| зовнішній діаметр: | 55,133 mm |
| внутрішній діаметр: | 74,087 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2517320 | GL2517320 | SZ74SW55H22# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2517320, GL2517320, SZ74SW55H22 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 416, 420D, 424D, 428, 430D, 438 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2517320 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2517320, GL2517320, SZ74SW55H22 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 22 мм, зовнішній діаметр: 55,133 мм, внутрішній діаметр: 74,087 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 860 ₴



