Втулка з'єднання нахилу ковша CAT 930K 950G 962G 962H
1 851 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000719
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 83X95X82
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 924K, 930K, 950 GC, 950B, 950E, 950F, 950G, 950H, 960F, 962G, 962H. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 82,843 mm, зовнішній діаметр 95,341 мм і довжиною 83 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 83 mm |
| зовнішній діаметр: | 82,843 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,341 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950E |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 950G2 |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 960F |
| CATERPILLAR | 962G |
| CATERPILLAR | 962G2 |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | C7 |
| CATERPILLAR | 3126 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 3336617 | 3G8779 | 5V1529 | GL3G8779 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання нахилу ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 3336617, 3G8779, 5V1529, GL3G8779 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA PRZECHYŁU ŁYŻKI CAT 930K 950G 962G 962H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G8779 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 950G2, CATERPILLAR 950H, CATERPILLAR 960F, CATERPILLAR 962G, CATERPILLAR 962G2, CATERPILLAR 962H, CATERPILLAR C7, CATERPILLAR 3126 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 950G2, CATERPILLAR 950H, CATERPILLAR 960F, CATERPILLAR 962G, CATERPILLAR 962G2, CATERPILLAR 962H, CATERPILLAR C7, CATERPILLAR 3126 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3336617, 3G8779, 5V1529, GL3G8779 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 83 мм, зовнішній діаметр: 82,843 мм, внутрішній діаметр: 95,341 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача нахилу ковша |
- Ціна: 1 851 ₴



