Втулка підвіски переднього ковша CAT 434E 444E
320 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000721
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 63X50X19
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 30/30, 434E, 444E, D6H, D6R. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 63 mm, зовнішній діаметр становить 50,2013 mm, і довжина 19 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 19 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,203 mm |
| внутрішній діаметр: | 63 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 444E |
| CATERPILLAR | C9 |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6R |
| CATERPILLAR | 434E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2582307 | 3T4307 | GL3T4307 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку підвіски переднього ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2582307, 3T4307, GL3T4307 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZAWIESZENIA ŁYŻKI PRZEDNIEJ CAT 434E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3T4307 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR C9, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR 434E |
| Призначення | CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR C9, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR 434E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2582307, 3T4307, GL3T4307 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 19 мм, зовнішній діаметр: 50,203 мм, внутрішній діаметр: 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка підвіски переднього ковша |
- Ціна: 320 ₴



