Втулка CATERPILLAR 910, 914G, 916, 918F, 924, 928HZ, 930G, D9, IT14G2
1 152 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000725
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 76X88X50
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність фронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 910E, 910G, 914G, 916, 918F, 924F, 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 928HZ, 930G, D9R, D9T, IT14G2. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 76,481 mm, зовнішній діаметр 88,978 мм і довжиною 50 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,481 mm |
| внутрішній діаметр: | 88,978 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 910G |
| CATERPILLAR | 914G |
| CATERPILLAR | 916 |
| CATERPILLAR | 918F |
| CATERPILLAR | 924F |
| CATERPILLAR | 924H |
| CATERPILLAR | 928H |
| CATERPILLAR | 930G |
| CATERPILLAR | D9R |
| CATERPILLAR | D9T |
| CATERPILLAR | G916 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 4V8639 | GL4V8639 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 4V8639, GL4V8639 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 910, 914G, 916, 918F, 924, 928HZ, 930G, D9, IT14G2 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4V8639 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 910G, CATERPILLAR 914G, CATERPILLAR 916, CATERPILLAR 918F, CATERPILLAR 924F, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T, CATERPILLAR G916 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 910G, CATERPILLAR 914G, CATERPILLAR 916, CATERPILLAR 918F, CATERPILLAR 924F, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T, CATERPILLAR G916 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4V8639, GL4V8639 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 76,481 мм, внутрішній діаметр: 88,978 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 152 ₴



