Втулка гідроциліндра шарнірного з'єднання машини CAT 902 906 950 966
490 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000726
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X63X35
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 446B, 446D, 814, 814S, 815, 902, 906, 920, 950, 966C, D5H. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 50 mm, зовнішній діаметр 63,5 мм і довжиною 35 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 34,92 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,013 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,589 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 814 |
| CATERPILLAR | 814S |
| CATERPILLAR | 815 |
| CATERPILLAR | 816 |
| CATERPILLAR | 902 |
| CATERPILLAR | 906 |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | 446B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7J9351 | GL7J9351 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра шарнірного з'єднання машини по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9351, GL7J9351 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA ŁAMANIA MASZYNY CAT 902 906 950 966 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9351 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 814, CATERPILLAR 814S, CATERPILLAR 815, CATERPILLAR 816, CATERPILLAR 902, CATERPILLAR 906, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR 446B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 814, CATERPILLAR 814S, CATERPILLAR 815, CATERPILLAR 816, CATERPILLAR 902, CATERPILLAR 906, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR 446B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9351, GL7J9351 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 34,92 мм, зовнішній діаметр: 51,013 мм, внутрішній діаметр: 63,589 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра зчленування машини |
- Ціна: 490 ₴



