Втулка з'єднання рукояті з ковшем CAT 924K 930K 953C 953D
1 482 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000727
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних і гусеничних навантажувачів - 70X82X70
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи фронтальні навантажувачі i гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 924K, 930K, 953, 953C, 953D.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 70,102 mm, зовнішній діаметр 82,616 мм також довжина 70 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,102 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,616 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 924H |
| CATERPILLAR | 924K |
| CATERPILLAR | 930K |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | 953C |
| CATERPILLAR | 953D |
| CATERPILLAR | 924G |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7P3466 | GL7P3466 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання рукояті з ковшем по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7P3466, GL7P3466 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA RAMIENIA Z ŁYŻKĄ CAT 924K 930K 953C 953D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7P3466 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR 924G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR 924G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7P3466, GL7P3466 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 70,102 мм, внутрішній діаметр: 82,616 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача колодки з ковшем |
- Ціна: 1 482 ₴



