Втулка балки шасі CAT D5M D5N D6K D6K2
703 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000728
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 51X63X50
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьбульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 517, 561M, 561N, 963, 973, 973C, D3B, D4H, D4HTSK, D5M, D5N, D6K, D6K, D6K2, PL61. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 51.055 mm, зовнішній діаметр становить 63.605 mm, і довжина 50 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,055 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,605 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 561M |
| CATERPILLAR | 561N |
| CATERPILLAR | 963 |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | 973C |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D4H2 |
| CATERPILLAR | D4H3 |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| CATERPILLAR | D6K |
| CATERPILLAR | D6K2 |
| CATERPILLAR | 517 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 3748362 | 3J3185 | 7P7858 | GL7P7858 |
| SZ64SW51H50# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку балки шасі по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3748362, 3J3185, 7P7858, GL7P7858, SZ64SW51H50 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA BELKI PODWOZIA CAT D5M D5N D6K D6K2 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7P7858 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 561M, CATERPILLAR 561N, CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 973C, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K, CATERPILLAR D6K2, CATERPILLAR 517 |
| Призначення | CATERPILLAR 561M, CATERPILLAR 561N, CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 973C, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K, CATERPILLAR D6K2, CATERPILLAR 517 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3748362, 3J3185, 7P7858, GL7P7858, SZ64SW51H50 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 51,055 мм, внутрішній діаметр: 63,605 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка балки шасі |
- Ціна: 703 ₴



