Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 322B 325B M315C M316D
2 646 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000730
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 90X106X113
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 322B, 325, 325B, 330, 330B, 345B, M315C, M315D, M316C, M316D, M317D, P115, S115, VPC-30, VPS-35, W345B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 90,27 mm, зовнішній діаметр 106,2 мм також довжина 113 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 113 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,27 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 325L |
| CATERPILLAR | 325LN |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 330L |
| CATERPILLAR | 325 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7Y3552 | GL7Y3552 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 7Y3552, GL7Y3552 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 322B 325B M315C M316D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y3552 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 325LN, CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR 325 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 325LN, CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR 325 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7Y3552, GL7Y3552 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 113 мм, зовнішній діаметр: 90,27 мм, внутрішній діаметр: 106,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 2 646 ₴



