Ковзна втулка підвіски каретки CAT D5 D6M D6N D7E
1 555 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000734
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 88X101X53
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 24H, 24M, 527, 621K, 627K, 824C, 824G, 824H, 824K, 825K, 826C, 826G, 826H, 826K, 844, 844K, 8A, 8S, D5H, D5HTSK, D6M, D6N, D7E, D8K, D8L, D9R, D9T. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 88,988 mm, зовнішній діаметр 101,638 мм також довжина 53,85 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 53,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 88,988 mm |
| внутрішній діаметр: | 101,638 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D5 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 2213202 | 89J5284 | 9J5284 | GL9J5284 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Ковзну Втулку підвіски каретки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2213202, 89J5284, 9J5284, GL9J5284 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŚLIZGOWA ZAWIESZENIA WÓZKA CAT D5 D6M D6N D7E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9J5284 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5 |
| Призначення | CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2213202, 89J5284, 9J5284, GL9J5284 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 53,85 мм, зовнішній діаметр: 88,988 мм, внутрішній діаметр: 101,638 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Ковзаюча Втулка підвіски каретки |
- Ціна: 1 555 ₴



