Втулка підвіски переднього ковша CAT 428C 428D 428E 444E
269 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000737
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 40X53X20
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416C, 420D, 420E, 426, 426C, 428, 428C, 428D, 428E, 430D, 430E, 432D, 432E, 434E, 436C, 438C, 438D, 442D, 442E, 444E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 40,196 mm, зовнішній діаметр 53,576 мм і довжина 20 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 20 mm |
| зовнішній діаметр: | 40,196 mm |
| внутрішній діаметр: | 53,576 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR | 416C 420D 420E 426 426C 428 428C 428D 428E430D 430E 432D 432E 434E 436C 438C 438D442D 442E 444E |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 9R1496 | 9R5922 | GL9R1496 | SZ53SW40H20# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку підвіски переднього ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R1496, 9R5922, GL9R1496, SZ53SW40H20 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZAWIESZENIA ŁYŻKI PRZEDNIEJ CAT 428C 428D 428E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R1496 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416C 420D 420E 426 426C 428 428C 428D 428E430D 430E 432D 432E 434E 436C 438C 438D442D 442E 444E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416C 420D 420E 426 426C 428 428C 428D 428E430D 430E 432D 432E 434E 436C 438C 438D442D 442E 444E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R1496, 9R5922, GL9R1496, SZ53SW40H20 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 20 мм, зовнішній діаметр: 40,196 мм, внутрішній діаметр: 53,576 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка підвіски переднього ковша |
- Ціна: 269 ₴



