Втулка з'єднання рукояті Стріла Шток CAT 432F 444E 444F
901 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000740
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 64X78X63
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 432F, 442E, 444E, 444F, 446, 446B, 446D, 450E. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 64 mm, зовнішній діаметр становить 78 mm, і довжина 63 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 63 mm |
| зовнішній діаметр: | 65,322 mm |
| внутрішній діаметр: | 78,125 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| CATERPILLAR | 444F |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 450E |
| CATERPILLAR | 432F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання рукояті Стріла Шток по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 9R4602 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA RAMION BOOM STICK CAT 432F 444E 444F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R4602 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR 444F, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E, CATERPILLAR 432F |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR 444F, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E, CATERPILLAR 432F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R4602 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 63 мм, зовнішній діаметр: 65,322 мм, внутрішній діаметр: 78,125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача колодки Стріла Шток |
- Ціна: 901 ₴



