Втулка гідроциліндра опори CAT 428C 428D 428E 444E
1 447 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000743
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 46X54X50
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 422E, 424D, 428B, 428C, 428D, 428E, 432D, 432E, 434E, 438, 438B, 438C, 438D, 442D, 442E, 444E. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 45,45 mm, зовнішній діаметр 54,038 мм і довжиною 50,8 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
Виробник: GTRAX
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 45,45 mm |
| внутрішній діаметр: | 54,038 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 428B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9R7215 | GL9R7215 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра опори по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R7215, GL9R7215 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA PODPORY CAT 428C 428D 428E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R7215 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 438B, CATERPILLAR 428B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 438B, CATERPILLAR 428B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R7215, GL9R7215 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 45,45 мм, внутрішній діаметр: 54,038 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра опори |
- Ціна: 1 447 ₴



