Втулка з'єднання ковша KOMATSU PC200 PC220 PW150ES PW160
860 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000746
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Ексакаваторmi Komatsu. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі PC100, PC100L, PC120, PC128US, PC128UU, PC130, PC138, PC138US, PC150LGP, PC158, PC158US, PC200.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC130-5 |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6K |
| KOMATSU | PC210-3K DA |
| Альтернативні/перехресні індекси |
|---|
| 203-70-44330 |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 07145-00065 | 202-70-64163 | 202-70-64161 * | 203-70-K1160 |
| 203-70-44230 | 203-70-44360 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 203-70-44330 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ŁYŻKI KOMATSU PC200 PC220 PW150ES PW160 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 203-70-56140 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | KOMATSU PC130-5, KOMATSU PC130-6, KOMATSU PC130-6K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC130-5, KOMATSU PC130-6, KOMATSU PC130-6K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 203-70-44330 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача ковша |
- Ціна: 860 ₴



