Втулка з'єднання нахилу ковша CAT 962G 966H 972K
4 881 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000780
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 83X105X100
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 950G, 950H, 962G, 962H, 966H, 966K, 972H, 972K. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 83 mm, зовнішній діаметр 105 мм також довжина 100 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 962G2 |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 950G2 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2274342 | GL2274342 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання нахилу ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 2274342, GL2274342 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA PRZECHYŁU ŁYŻKI CAT 962G 966H 972K |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2274342 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 950H, CATERPILLAR 962G2, CATERPILLAR 962H, CATERPILLAR 966H, CATERPILLAR 966K, CATERPILLAR 972H, CATERPILLAR 972K, CATERPILLAR 950G2 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 950H, CATERPILLAR 962G2, CATERPILLAR 962H, CATERPILLAR 966H, CATERPILLAR 966K, CATERPILLAR 972H, CATERPILLAR 972K, CATERPILLAR 950G2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2274342, GL2274342 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 83 мм, зовнішній діаметр 105 мм, довжина 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача нахилу ковша |
- Ціна: 4 881 ₴



