Гільза циліндра CAT 24M, 3412D, 385C, 390D, 631, 633E, 637, 657, 772, 777, 834, 836, 854K, 988
7 442 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000792
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 24M, 3412D, 385C, 390D, 631E, 631G, 633E, 637E, 637G, 657E, 657G, 772, 772G, 777C, 777D, 777F, 777G, 834H, 834K, 836H, 836K, 854K, 988H, 988K. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 24M |
| CATERPILLAR | 3412D |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | 390D |
| CATERPILLAR | 390F |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 657E |
| CATERPILLAR | 657G |
| CATERPILLAR | 772 |
| CATERPILLAR | 772G |
| CATERPILLAR | 777C |
| CATERPILLAR | 777D |
| CATERPILLAR | 777F |
| CATERPILLAR | 777G |
| CATERPILLAR | 834H |
| CATERPILLAR | 834K |
| CATERPILLAR | 836H |
| CATERPILLAR | 836K |
| CATERPILLAR | 854K |
| CATERPILLAR | 988H |
| CATERPILLAR | 988K |
| CATERPILLAR | 992K |
| CATERPILLAR | 993K |
| CATERPILLAR | C18 |
| CATERPILLAR | C27 |
| CATERPILLAR | C30 |
| CATERPILLAR | C32 |
| CATERPILLAR | D11R |
| CATERPILLAR | D11T |
| CATERPILLAR | D9T |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2538766 | 3221126 | GL3221126 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Гільзу циліндра по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2538766, 3221126, GL3221126 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CYLINDRA CAT 24M, 3412D, 385C, 390D, 631, 633E, 637, 657, 772, 777, 834, 836, 854K, 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3221126 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2538766, 3221126, GL3221126 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Гільза циліндра |
- Ціна: 7 442 ₴



