Втулка поворотної рами нижня JCB 3CX 4CX
1 448 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000819
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X63X70
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність екскаваторів-навантажувачів JCB, в тому числі для моделей серії 3CX 4CX. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 50,90 mm, зовнішній діаметр становить 63,50 mm, і довжина 70,30 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин JCB. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин JCB. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| JCB | 3CX 4CX |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 808/00022 | 808/00157 | 808/00229A | SZ63,5SW50,5H70# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку поворотної рами нижню по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 808/00022, 808/00157, 808/00229A, SZ63,5SW50,5H70 |
| Виробник | JCB |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | JCB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMY OBROTOWEJ DOLNA JCB 3CX 4CX |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 808/00229 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | JCB3CX 4CX |
| Призначення | JCB3CX 4CX |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 808/00022, 808/00157, 808/00229A, SZ63,5SW50,5H70 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр - 50,90 мм, зовнішній діаметр - 63,50 мм, довжина - 70,30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка поворотної рами нижня |
- Ціна: 1 448 ₴



