Втулка передостаннього отвору (куліси) рукояті JCB 3CX 4CX
305 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000822
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність екскаваторів-навантажувачів JCB, в тому числі для моделей серії 3CX, 4CX. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Przedstawiana Втулка ідеально підходить до вказаних моделей машин JCB. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин JCB. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Виробник | Тип | Модель |
|---|---|---|
| JCB | Екскаватор-навантажувач | 3CX, 4CX |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку передостаннього отвору (куліси) рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 809/00125A |
| Виробник | JCB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA PRZEDOSTATNI OTWÓR RAMIENIA JCB 3CX 4CX |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Екскаватор-навантажувач |
| Каталожний номер | 809/00125A |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | JCB 3CX, 4CX |
| Марка | JCB |
| Призначення | JCB 3CX, 4CX |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 809/00125A |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка попереднього отвору (куліси) колодки |
| Тип техніки | Екскаватор-навантажувач |
- Ціна: 305 ₴



