Втулка навантажувача CAT 508, 518, 910, 920, 926, G926, IT28
1 506 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000837
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 16X85X76
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьфронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 508, 518, 910, 920, 926, G926, IT28, IT28B. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 76,225 mm, зовнішній діаметр 85,725 мм і довжиною 16,26 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 16,26 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,225 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,725 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| Решта | Інші |
| CATERPILLAR | 518 |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 926E |
| CATERPILLAR | IT12 |
| CATERPILLAR | IT28B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6K9132 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 508, 518, 910, 920, 926, G926, IT28 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K9132 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 518, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR IT12, CATERPILLAR IT28B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 518, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR IT12, CATERPILLAR IT28B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K9132 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 16,26 мм, зовнішній діаметр: 76,225 мм, внутрішній діаметр: 85,725 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 1 506 ₴



