Втулка CATERPILLAR 12M, 140M, 14, 160M, 814, 815, 966C
919 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000840
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 76X101X28
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 12M, 140M, 14G, 14H, 14M, 160M, 814, 815, 966C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 76,34 mm, зовнішній діаметр 101,727 мм і довжина 28,4 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 28,4 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,34 mm |
| внутрішній діаметр: | 101,727 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 14G |
| CATERPILLAR | 14H |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 3306 |
| CATERPILLAR | 814 |
| CATERPILLAR | 815 |
| CATERPILLAR | 966 |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | C9 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4K8734 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 12M, 140M, 14, 160M, 814, 815, 966C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4K8734 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 14G, CATERPILLAR 14H, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 3306, CATERPILLAR 814, CATERPILLAR 815, CATERPILLAR 966, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR C9 |
| Призначення | CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 14G, CATERPILLAR 14H, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 3306, CATERPILLAR 814, CATERPILLAR 815, CATERPILLAR 966, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR C9 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4K8734 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 28,4 мм, зовнішній діаметр: 76,34 мм, внутрішній діаметр: 101,727 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 919 ₴



