Втулка CATERPILLAR 140H, 143H, 14H, 160H, 163H, 16H, 345B, 365B, 480, 572R, 814F, 815F, 816F, 966G, 972G, C-10, C-12
649 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000843
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 75X81X33
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 140H, 143H, 14H, 160H, 163H, 16H, 3176C, 3196, 345B, 365B, 480, 572R, 65E, 725, 730 , 75E, 814F , 815F, 816F, 85E, 95E, 966G, 972G, C-10, C-12. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 75,06 mm, зовнішній діаметр 81,1 мм також довжина 33,4 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 33,4 mm |
| зовнішній діаметр: | 75,06 mm |
| внутрішній діаметр: | 81,1 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 14H |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 163H |
| CATERPILLAR | 16H |
| CATERPILLAR | 3176C |
| CATERPILLAR | 3196 |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 345B2 |
| CATERPILLAR | 365 |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 572R2 |
| CATERPILLAR | 725 |
| CATERPILLAR | 730 |
| CATERPILLAR | 814F |
| CATERPILLAR | 815F |
| CATERPILLAR | 816F |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | C10 |
| CATERPILLAR | C12 |
| CATERPILLAR | D7R2 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2165584 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 140H, 143H, 14H, 160H, 163H, 16H, 345B, 365B, 480, 572R, 814F, 815F, 816F, 966G, 972G, C-10, C-12 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2165584 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2165584 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 33,4 мм, зовнішній діаметр: 75,06 мм, внутрішній діаметр: 81,1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 649 ₴



