Втулка CATERPILLAR 10, 854G, 8, D10, D11, D7E, D8K, D9
1 045 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000844
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 76X95X38
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 10, 854G, 8A, 8B, 8D, 8U, D10, D10N, D10R, D10T, D11N, D11R, D7E, D8K, D9H, D9L. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 76,708 mm, зовнішній діаметр 95,326 мм і довжиною 38,1 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38,1 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,708 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,326 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 854G |
| CATERPILLAR | D10 |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D10T |
| CATERPILLAR | D11N |
| CATERPILLAR | D11R |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D9H |
| CATERPILLAR | D9L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J6484 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 10, 854G, 8, D10, D11, D7E, D8K, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J6484 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 854G, CATERPILLAR D10, CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D10T, CATERPILLAR D11N, CATERPILLAR D11R, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9H, CATERPILLAR D9L |
| Призначення | CATERPILLAR 854G, CATERPILLAR D10, CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D10T, CATERPILLAR D11N, CATERPILLAR D11R, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9H, CATERPILLAR D9L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J6484 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38,1 мм, зовнішній діаметр: 76,708 мм, внутрішній діаметр: 95,326 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 045 ₴



