Втулка трактора 235, D11N, D7H
1 293 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000847
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 44X95X76
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьтракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 235, 235B, D11N, D7H. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 76,563 mm, зовнішній діаметр 95,44 мм також довжина 44,45 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 44,45 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,563 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,44 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 235 |
| CATERPILLAR | 235B |
| CATERPILLAR | 235C |
| CATERPILLAR | 3306 |
| CATERPILLAR | D11N |
| CATERPILLAR | D7H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2V1744 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA 235, D11N, D7H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2V1744 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 3306, CATERPILLAR D11N, CATERPILLAR D7H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 3306, CATERPILLAR D11N, CATERPILLAR D7H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2V1744 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 44,45 мм, зовнішній діаметр: 76,563 мм, внутрішній діаметр: 95,44 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 293 ₴



