Втулка CATERPILLAR 120, 12E, 140
1 415 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000848
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для грейдерів - 79X85X46
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120, 12E, 140. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 79,604 mm, зовнішній діаметр становить 85,839 mm, і довжина 46,04 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 46,04 mm |
| зовнішній діаметр: | 79,604 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,839 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 112E |
| CATERPILLAR | 112F |
| CATERPILLAR | 120 |
| CATERPILLAR | 120B |
| CATERPILLAR | 12E |
| CATERPILLAR | 12F |
| CATERPILLAR | 140 |
| CATERPILLAR | 140B |
| CATERPILLAR | 14B |
| CATERPILLAR | 14D |
| CATERPILLAR | 14E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3D4718 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 120, 12E, 140 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3D4718 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 112E, CATERPILLAR 112F, CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 120B, CATERPILLAR 12E, CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 140, CATERPILLAR 140B, CATERPILLAR 14B, CATERPILLAR 14D, CATERPILLAR 14E |
| Призначення | CATERPILLAR 112E, CATERPILLAR 112F, CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 120B, CATERPILLAR 12E, CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 140, CATERPILLAR 140B, CATERPILLAR 14B, CATERPILLAR 14D, CATERPILLAR 14E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3D4718 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 46,04 мм, зовнішній діаметр: 79,604 мм, внутрішній діаметр: 85,839 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 415 ₴



